Įmonės steigimas

Jums nereikia perskaityti visų knygų apie verslo pradžią, mes jas jau perskaitėme

Kai kūriau savo verslą, pirmomis dienomis jaučiausi kaip patekusi į kitą planetą, kur visi žmonės kalba man visiškai nesuprantamais žodžiais: GPM, PVM, akcijos, kapitalas, sąskaita faktūra, Registrų centras, notaras ir kiti baisūs dalykai. Atrodė, kad niekad nesuprasiu šių visų žodžių, tačiau laikui bėgant viskas pasidaro labai aišku, ir buvusias baimes belieka prisiminti su šypsena.

Įmonės steigimas - labai svarbus sprendimas. Visada žaviuosi žmogumi, kuris atranda savyje verslumo bruožų, nugali baimes ir nusprendžia imtis kažko savo. Tegul tai bus karoliukų vėrimas ar druskų kambarys, prabangūs laikrodžiai ar batai internetu, žaislai vaikams, o gal baldų gamyba - kiekviena verslo idėja tiesiog nuostabi!

Kartais manęs klientai paklausia, kokiu verslu aš patarčiau jiems užsiimti, kuo jie turi verstis, kad tikrai pasisektų? Tada aš atsakau, kad neturiu atsakymo į šį klausimą, nes manau, kad kiekvienas turi užsiimti tuo, prie ko labiausiai linksta širdis.

Jums tikrai pasiseks bet kurioje verslo srityje, jei tik esate įsimylėjęs savo verslą.

O kaip išsirinkti tinkamą teisinę formą, kai jų tiek daug, kaip nuspręsti, kas geriausiai tinka kiekvienai situacijai: UAB, MB, VšĮ, IĮ, gal asociacija ar ūkininko ūkis, verslo liudijimas, ar individuali veikla pagal pažymą?

Negaiškite laiko internete mėgindami įminti visas įmonių teisinių formų, steigimo ir mokestines subtilybes. Puoselėkite savo naujas verslo idėjas, o mes padėsime pasirinkti tinkamą įmonės teisinę formą, atliksime visas jūsų įmonės steigimo procedūras ir paspausime ranką, įstojus į verslininkų gretas.

Kiekvienas esame savo srities specialistas, tiesiog ateikite pasitarti!

Ko mes išmokome per 15 metų ir kuo galime su jumis pasidalinti:

 • konsultuojame įmonės teisinės formos (UAB, MB, VšĮ, IĮ, asociacija, ūkininko ūkis, individuali veikla ir kt.) parinkimo klausimais;
 • pasiūlome įmonės pavadinimus;
 • suteikiame įmonės registracijos adresą;
 • rengiame įmonės steigimo dokumentus;
 • įsteigiame bet kokios teisinės formos įmonę;
 • teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas;
 • konsultuojame paskolos iš kredito įstaigų gavimo klausimais;
 • rengiame verslo planą;
 • atliekame rinkos tyrimus;
 • esame draudimo tarpininkai, siūlome visos rūšies draudimo paslaugas: civilinės atsakomybės, privalomojo draudimo, gyvybės ir sveikatos, įvairių rūšių turto draudimo ir pan.

Kartais jau veikiančioms įmonėms prireikia tam tikrų pakeitimų steigimo dokumentuose. Galime padaryti ir tai:

 • rengiame akcijų pirkimo - pardavimo sutartis ir informuojame VĮ "Registrų centrą" apie akcininkų pasikeitimus;
 • rengiame dokumentus adreso pakeitimui ir šį faktą užregistruojame VĮ "Registrų centre"
 • regiame dokumentus įstatinio kapitalo pakeitimui (didinimas, mažinimas, litų konvertavimas į eurus) ir šį faktą užregistruojame VĮ "Registrų centre".
 • rengiame dokumentus direktoriaus pasikeitimui ir šį faktą užregistruojame VĮ "Registrų centre"
 • rengiame dokumentus įmonės pertvarkymui: iš individualios įmonės į uždarąją akcinę bendrovę, iš mažosios bendrijos į uždarąją akinę bendrovę ir pan. Atliekame įmonės pertvarkymo darbus VĮ "Registrų centre".

Tą dieną, kai baigiame steigti kelias ar vieną naują įmonę, esu nusiteikusi šventiškai - juk dar vienas žmogus ryžosi pakeisti savo gyvenimą. Sveikinu naująjį direktorių, linkėdama jam verslo sėkmės ir iš lėto pasakoju tolimesnius jo žingsnelius - sąskaita banke, internetinė bankininkystė, įrangos ar pagrindinių priemonių pirkimo niuansai, PVM mokėtojo kodas, pirmosios pajamų sąskaitos faktūros.

Aš nepažadu, kad Jūsų verslo sėkmės istorija bus lengva, greičiausiai bus daug rūpesčių, galvos skausmo ir bemiegių naktų, bet viena tikrai galiu garantuoti - 

visiškai pamiršite atostogas. Ne todėl, kad neturėsite tam laiko, bet greičiau todėl, kad dirbdami mylimą darbą, jų tiesiog nenorėsite!

Gal norite ko nors paklausti?

Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime per 24 valandas

google-site-verification=pCzfJMRJhHxsMGAQ7ZH-KndbW5WAkANeziOMgvyVVl0 google-site-verification=pCzfJMRJhHxsMGAQ7ZH-KndbW5WAkANeziOMgvyVVl0