Mūsų komanda

Irma Pluščauskienė

Direktorė

Mob. (8~698) 71594

El. paštas dero@consultant.com

Tiesiog mylinti savo darbuotojas

Trumpa UAB "Dero" istorija:

2006-09-01 UAB "Dero" pradėjo savo veiklą Klaipėdoje.

2007-07-16 įsteigtas UAB "Dero" filialas Vilniaus g. 115 Raseiniuose.

2013-06-20 UAB "Dero" įsikūrė Šiauliuose.

2016-07-21 UAB "Dero" atidarė biurą Tauragėje.

2019-06-01 UAB "Dero" atidarė antrąjį biurą - Vytauto Didžiojo g. 4 Raseiniuose.

2019-09-13 UAB "Dero" įsikūrė

Kaune.

Eglė Pikčiūtė

Administratorė

Mob. (8~616) 87767

El. paštas dero@consultant.com

Mėgsta vandens pramogas ir keliones 

Apie darbą UAB "Dero" Eglė sako:

"Pradėjusi mokytis Šiaulių Valstybinėje kolegijoje įmonių ir įstaigų administravimo studijas net neįsivaizdavau, jog gausiu tokią puikią galimybę, neturint darbo patirties, dirbti ir mokytis šioje srityje. Kiekviena diena pilna naujų įspūdžių ir žinių. Esu be galo dėkinga direktorei, kad  priėmė į norimą darbą ir suteikė galimybę mokytis ir tobulėti toliau..."

Agnė Steponavičienė

Vyr. buhalterė, Raseiniai

Mob. (8~616) 87767

El. paštas dero@consultant.com

Labai myli šunis, turi puikų jumoro jausmą ir yra labai šeimyniška.

Apie darbą UAB "Dero" Agnė sako:

"Džiaugiuosi, jog manimi, ką tik baigusia studijas Vilniaus universitete ir patirties šioje srityje neturinčia, direktorė patikėjo, priėmė į darbą ir visada padeda, pataria ir pamoko. Čia įgijau labai daug patirties, gerai perpratau savo darbą ir jaučiuosi rami bendraudama su klientais, žinau, kad galiu jiems padėti. Taip pat džiugina tai, kad šiame darbe niekad nestovime vienoje vietoje ir nuolat sužinome kažką naujo, turime taikytis prie teisės aktų pasikeitimu ir mums tai puikiai sekasi".

Simona Pociūtė

Buhalterė, Raseiniai

Mob. (8~616) 87767

El. paštas dero@consultant.com

Mėgsta keliauti, laisvalaikiu skaityti knygas, domisi numizmatika ir psichologija.

Apie darbą UAB "Dero" Simona 

sako:

"Kaip kartą pasakė Bendžaminas Franklinas: - investicija į žinias moka geriausias palūkanas".

"Buhalterija viena iš tų sričių, kurioje informacija kinta kone kasdien. Žavi tai, kad šiame darbe nėra monotonijos, laukia vis nauji darbai ir iššūkiai. Darbas šioje įmonėje motyvuoja kasdien domėtis ir gilinti žinias buhalterijos srityje. Esu dėkinga direktorei už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę mokytis ir dirbti šioje įmonėje, kurioje dirba atsakingos specialistės. Džiaugiuosi galėdama realizuoti save UAB "Dero", gilinti turimas žinias, dirbti ir mokytis iš profesionalių".

Greta Liaudenskaitė

Vyr. buhalterė, Kaunas

Mob. (8~614) 23020

El. paštas dero@consultant.com

Gamina išskirtinius papuošalus, kepa be galo skanius keksiukus ir turi gražiausių batukų kolekciją.

Apie darbą UAB "Dero" Greta sako:

"Įmonėje dirbu jau seniai, tačiau iškart, kai tik pradėjau dirbti, supratau, jog esu savo srityje ir šis darbas man patinka. Nors dirbu apie penkerius metus, tačiau kasdien sužinau kažką naujo, kas verčia tobulėti ir nestovėti vienoje vietoje. Smagu, kai galiu klientams atsakyti į visus jiems iškilusius klausimus, pagelbėti sprendžiant įvairias problemas. Malonu matyti, kaip klientai išeina su šypsena."

Dovilė Lašukė

Vyr. buhalterė, Kaunas

Mob. (8~614) 23020

El. paštas dero@consultant.com

Mėgsta keliauti po Lietuvą su šeima ar draugais. 

Apie darbą UAB "Dero" Dovilė sako:

"Skaičiukai mane domina nuo mokyklos laikų, tad renkantis profesiją net nesudvejojau - noriu būti buhalterė. Juk tai sritis, kuri nestovi vietoje, kasdien vis kas nors pasikeičia, tik spėk gaudyti. Nors įmonėje esu dar naujokė, atėjus dirbti kolektyvas iškart sutiko šiltai ir padėjo įsilieti į darbus. Dirbu mėgstamą, kupiną įdomybių darbą."

Jolanta Šemetulskienė

Vyr. buhalterė, Klaipėda

Mob. (8~647) 90645

El. paštas dero@consultant.com

Mėgsta aktyvų poilsį, keliones ir gamtą.

Apie darbą UAB "Dero" Jolanta 

sako:

"Pradėjusi dirbti šioje srityje, o ypač šioje įmonėje supratau, kad tai ne vien sausi skaičiai, bet nuolatinis bendravimas su mylimais klientais, atitinkamomis institucijomis, informacijos rinkimas, tobulėjimas, sugebėjimas orentuotis įvairiose, sudėtingose situacijose ir kantrybės išbandymas. Tai mano mėgstamas darbas."

Rita Margaitytė

Vyr. buhalterė, Šiauliai

Mob. (8~609) 29724

El. paštas dero@consultant.com

Mėgsta leisti laiką gamtoje ir skaityti knygas, ypač buhalterinę literatūrą.

Apie darbą UAB "Dero" Rita sako:

"UAB "Dero" - tai ta darbo vieta, kuri man labai patinka, visada jaučiausi, kad esu ten, kur ir turėčiau būti. Šis darbas įdomus tuo, jog nuolatos sužinai ką nors naujo ir tai verčia tobulėti. Džiaugiuosi galėdama įgytas teorines žinias pritaikyti praktiškai ir kasdien pasisemti naujos patirties."

Kristina Latanauskaitė

Buhalterė, Šiauliai

Mob. (8~609) 29724

El. paštas dero@consultant.com

Mėgsta keliauti, skaityti knygas, leisti laisvalaikį su šeima ir draugais. 

Apie darbą UAB "Dero" Kristina sako:

"Man visuomet patiko kruopštumo, tikslumo reikalaujantys darbai, todėl, įgijusi apskaitininkės kvalifikaciją, nusprendžiau tęsti studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje buhalterinės apskaitos srityje. Labai džiaugiuosi, kad profesionali ir didelę patirtį sukaupusi UAB "Dero" komanda suteikė progą dar labiau gilinti žinias bei pritaikyti jas praktiškai. Esu labai dėkinga įmonės vadovei, kuri suteikė galimybę studijuoti ir dirbti apskaitos srityje."

Ernesta Ufartienė

Buhalterė, Šiauliai

Mob. (8~609) 29724

El. paštas dero@consultant.com

Mėgsta keliauti, išbandyti naujus dalykus, laisvalaikiu siuvinėja.

Apie darbą UAB "Dero" Ernesta sako:

"Jau mokykloje tiksliai žinojau, kokį darbą norėsiu dirbti, tačiau baigus studijas susirasti darbą neturint patirties nebuvo lengva. Esu labai dėkinga direktorei, kuri suteikia galimybę įgyti praktinių žinių, moko ir dalijasi savo sukaupta patirtimi. Kadangi turime įvairių klientų, šis darbas kiekvieną dieną atneša naujų iššūkių, bei tuo pačiu leidžia tobulėti."

Renata Barkauskaitė

Buhalterė, Tauragė

Mob. (8~684) 81398

El. paštas dero@consultant.com

Mėgsta keliauti, laisvalaikiu skaityti knygas, dievina muziką ir vertina laiką praleistą gamtoje su savo šeima ir šunimi.

Apie darbą UAB "Dero" Renata sako:

"Kasdieniai iššūkiai darbe, dinamika, skirtingos situacijos, gausus šaunių kolegių būrys - visa tai sukuria spalvingą, saugią ir labai kūrybišką aplinką, kurioje galiu mokytis ir tobulėti kartu su kolegomis kiekvieną dieną. Ir tai yra nuostabu.."

Indrė Vaičekauskienė

Vyr. buhalterė, Marijampolė

Mob. (8~636) 27064

El. paštas dero@consultant.com

Mėgsta aktyvias pramogas bei nepraleidžia progos paskaityti gerą knygą.

Apie darbą UAB "Dero" Indrė sako:

"Dar besimokant jaunesnėse klasėse, kitiems paklausus, ką norėčiau dirbti, kai užaugsiu, tvirtai atsakydavau, kad noriu tokio darbo, kuriame viskas būtų "aišku ir nereiktų improvizuoti pačiai". Pasirinkus buhalterijos sritį galvojau, kad taip ir bus, nes čia viskas tikslu, viskas įstatymais reglamentuota. Tačiau visgi sprendžiant kai kuriuos klausimus prireikia ir improvizacijos ir spontaniškumo. Džiaugiuosi, kad buhalterija tapo ne tik mano darbu, bet ir gyvenimo dalimi, kuri stumia tobulėti, domėtis dar daugeliu dalykų, kurie yra reikalingi norint gerai atlikti darbą. Taigi, buhalterija nėra vien skaičiukų jūra, tai kartu ir atsakomybė, kūryba, sprendimų priėmimas, įvairių sričių žinių alkis bei visapusiškas savo asmenybės ugdymas."