Mūsų komanda

Irma Pluščauskienė

Direktorė

Mob. (8~698) 71594

El. paštas info@dero.lt

Tiesiog mylinti savo darbuotojas.

Trumpa UAB "Dero" istorija:

2006-09-01 UAB "Dero" pradėjo savo veiklą Klaipėdoje.

2007-07-16 įsteigtas UAB "Dero" filialas Vilniaus g. 115 Raseiniuose.

2013-06-20 UAB "Dero" įsikūrė Šiauliuose.

2016-07-21 UAB "Dero" atidarė biurą Tauragėje.

2019-06-01 UAB "Dero" atidarė antrąjį biurą - Vytauto Didžiojo g. 4 Raseiniuose.

2019-09-13 UAB "Dero" įsikūrė

Kaune.

Agnė Steponavičienė

Vyr. buhalterė, Raseiniai

Mob. (8~616) 87767

El. paštas info@dero.lt 

Labai myli šunis, turi puikų jumoro jausmą ir yra labai šeimyniška.

Apie darbą UAB "Dero" Agnė sako:

"Džiaugiuosi, jog manimi, ką tik baigusia studijas Vilniaus universitete ir patirties šioje srityje neturinčia, direktorė patikėjo, priėmė į darbą ir visada padeda, pataria ir pamoko. Čia įgijau labai daug patirties, gerai perpratau savo darbą ir jaučiuosi rami bendraudama su klientais, žinau, kad galiu jiems padėti. Taip pat džiugina tai, kad šiame darbe niekad nestovime vienoje vietoje ir nuolat sužinome kažką naujo, turime taikytis prie teisės aktų pasikeitimu ir mums tai puikiai sekasi".

Simona Pociūtė

Buhalterė, Raseiniai

Mob. (8~616) 87767

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta keliauti, laisvalaikiu skaityti knygas, domisi numizmatika ir psichologija.

Apie darbą UAB "Dero" Simona

sako:

"Kaip kartą pasakė Bendžaminas Franklinas: - investicija į žinias moka geriausias palūkanas".

"Buhalterija viena iš tų sričių, kurioje informacija kinta kone kasdien. Žavi tai, kad šiame darbe nėra monotonijos, laukia vis nauji darbai ir iššūkiai. Darbas šioje įmonėje motyvuoja kasdien domėtis ir gilinti žinias buhalterijos srityje. Esu dėkinga direktorei už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę mokytis ir dirbti šioje įmonėje, kurioje dirba atsakingos specialistės. Džiaugiuosi galėdama realizuoti save UAB "Dero", gilinti turimas žinias, dirbti ir mokytis iš profesionalių".

Eglė Stoškienė

Buhalterė, Raseiniai

Mob. (8~616) 87767

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta protmūšius, kryžiažodžius, istorinę literatūrą.

Apie darbą UAB "Dero" Eglė sako:

"Po mokyklos baigimo įgijau biomedicinos krypties bakalauro ir magistro laipsnius. Šioje srityje darbo nesisekė rasti, todėl nusprendžiau mokytis buhalterijos. Gavus teorinių žinių reikėjo jas panaudoti praktiškai. UAB "Dero" direktorė pirmo susitikimo metu pasakė, jei yra noro, tai visko yra išmokstama. Ji buvo teisi. Džiaugiuosi, kad dirbu čia, nes kol verslas Lietuvoje gyvuos, tol ir buhalterinė apskaita bus reikalinga".

Simona Sebeckienė

Buhalterė - projektų vadovė, Raseiniai

Mob. (8~616) 87767

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta gyvūnus, keliones,  laisvalaikį leisti su šeima.

Apie darbą UAB "Dero" Simona

sako:

"Jau vidurinėje žinojau, kad savo ateitį siesiu su buhalterija, todėl džiaugiuosi, kad patekau į UAB Dero komandą. Mokausi iš visos komandos naujų dalykų ir tobulinu savo turimas žinias. Darbas šioje įmonėje - vieta, kurios seniai ieškojau. Jaučiuosi, kad šiuo metu esu ten kur visada norėjau būti".

Greta Kirpšaitė

Buhalterė, Kaunas

Mob. (8~614) 23020 

El. paštas info@dero.lt

Myli kates, laisvalaikį mėgsta leisti gamtos apsuptyje.

Apie darbą UAB "Dero" Greta sako:

"Vis dar studijuoju Kauno Technologijos Universitete ekonomiką ir džiaugiuosi gavusi šansą savo vasarą praleisti UAB "Dero". Čia turiu galimybę pasisemti naujų žinių bei pamatyti buhalterinės įmonės ypatumus iš arti, taip pat susipažinti su įvairiomis programomis bei skaičiavimais, netikėtai iškylančiais iššūkiais".

Dovilė Lašukė

Vyr. buhalterė, Kaunas

Mob. (8~614) 23020

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta keliauti po Lietuvą su šeima ar draugais. 

Apie darbą UAB "Dero" Dovilė sako:

"Skaičiukai mane domina nuo mokyklos laikų, tad renkantis profesiją net nesudvejojau - noriu būti buhalterė. Juk tai sritis, kuri nestovi vietoje, kasdien vis kas nors pasikeičia, tik spėk gaudyti. Nors įmonėje esu dar naujokė, atėjus dirbti kolektyvas iškart sutiko šiltai ir padėjo įsilieti į darbus. Dirbu mėgstamą, kupiną įdomybių darbą."

Greta Liaudenskaitė

Vyr. buhalterė, Kaunas

Mob. (8~614) 23020

El. paštas info@dero.lt

Gamina išskirtinius papuošalus, kepa be galo skanius keksiukus ir turi gražiausių batukų kolekciją.

Apie darbą UAB "Dero" Greta sako:

"Įmonėje dirbu jau seniai, tačiau iškart, kai tik pradėjau dirbti, supratau, jog esu savo srityje ir šis darbas man patinka. Nors dirbu apie septynerius metus, tačiau kasdien sužinau kažką naujo, kas verčia tobulėti ir nestovėti vienoje vietoje. Smagu, kai galiu klientams atsakyti į visus jiems iškilusius klausimus, pagelbėti sprendžiant įvairias problemas. Malonu matyti, kaip klientai išeina su šypsena."

Simona Jasaitytė

Buhalterė, Tauragė

Mob. (8~684) 81398

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta keliauti motociklu po Lietuvą, leisti laiką su artimaisiais, domisi rankinio ir tinklinio sporto šakomis.

Apie darbą UAB "Dero" Simona

sako:

"Baigusi finansus Klaipėdos Valstybinėje kolegijoje nežinojau, kokioje, šios srities, darbo vietoje save įsivaizduoju. Pasinėrusi į darbo paieškas, gavau galimybę save išbandyti apskaitoje. UAB "Dero" direktorė man šią galimybę suteikė ir priėmė į savo komandą. Šis darbas - tai kiekvieną dieną nauji iššūkiai, naujos žinios bei naujai įgyta patirtis."

Neda Jurijonienė

Buhalterė, Klaipėda

Mob. (8~647) 90645

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta vandens pramogas, ilgus pasivaikščiojimus su šeima, groja pianinu.

Apie darbą UAB "Dero" Neda

sako:

"Jau mokyklos laikais žinojau, kad mano specialybė bus susijusi su tiksliaisiais mokslais. Gavus galimybę pamatyti buhalterijos darbą iš arčiau, nedvejodama rinkausi šią profesiją. Džiaugiuosi, jog direktorė patikėjo manimi ir suteikė galimybę dirbti šioje įmonėje su profesionaliomis kolektyvo narėmis, kurios dalinasi įgytomis žiniomis ir suteikia galimybę tobulėti."

Jolanta Šemetulskienė

Vyr. buhalterė, Klaipėda

Mob. (8~647) 90645

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta aktyvų poilsį, keliones ir gamtą.

Apie darbą UAB "Dero" Jolanta 

sako:

"Pradėjusi dirbti šioje srityje, o ypač šioje įmonėje supratau, kad tai ne vien sausi skaičiai, bet nuolatinis bendravimas su mylimais klientais, atitinkamomis institucijomis, informacijos rinkimas, tobulėjimas, sugebėjimas orientuotis įvairiose, sudėtingose situacijose ir kantrybės išbandymas. Tai mano mėgstamas darbas."

Rita Margaitytė

Vyr. buhalterė, Šiauliai

Mob. (8~609) 29724

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta leisti laiką gamtoje ir skaityti knygas, ypač buhalterinę literatūrą.

Apie darbą UAB "Dero" Rita sako:

"UAB "Dero" - tai ta darbo vieta, kuri man labai patinka, visada jaučiausi, kad esu ten, kur ir turėčiau būti. Šis darbas įdomus tuo, jog nuolatos sužinai ką nors naujo ir tai verčia tobulėti. Džiaugiuosi galėdama įgytas teorines žinias pritaikyti praktiškai ir kasdien pasisemti naujos patirties."

Ernesta Ufartienė

Buhalterė, Šiauliai

Mob. (8~609) 29724

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta keliauti, išbandyti naujus dalykus, laisvalaikiu siuvinėja.

Apie darbą UAB "Dero" Ernesta sako:

"Jau mokykloje tiksliai žinojau, kokį darbą norėsiu dirbti, tačiau baigus studijas susirasti darbą neturint patirties nebuvo lengva. Esu labai dėkinga direktorei, kuri suteikia galimybę įgyti praktinių žinių, moko ir dalijasi savo sukaupta patirtimi. Kadangi turime įvairių klientų, šis darbas kiekvieną dieną atneša naujų iššūkių, bei tuo pačiu leidžia tobulėti."

Indrė Vaičekauskienė

Vyr. buhalterė, Marijampolė

Mob. (8~636) 27064

El. paštas info@dero.lt

Mėgsta aktyvias pramogas bei nepraleidžia progos paskaityti gerą knygą.

Apie darbą UAB "Dero" Indrė sako:

"Dar besimokant jaunesnėse klasėse, kitiems paklausus, ką norėčiau dirbti, kai užaugsiu, tvirtai atsakydavau, kad noriu tokio darbo, kuriame viskas būtų "aišku ir nereiktų improvizuoti pačiai". Pasirinkus buhalterijos sritį galvojau, kad taip ir bus, nes čia viskas tikslu, viskas įstatymais reglamentuota. Tačiau visgi sprendžiant kai kuriuos klausimus prireikia ir improvizacijos ir spontaniškumo. Džiaugiuosi, kad buhalterija tapo ne tik mano darbu, bet ir gyvenimo dalimi, kuri stumia tobulėti, domėtis dar daugeliu dalykų, kurie yra reikalingi norint gerai atlikti darbą."

google-site-verification=pCzfJMRJhHxsMGAQ7ZH-KndbW5WAkANeziOMgvyVVl0 google-site-verification=pCzfJMRJhHxsMGAQ7ZH-KndbW5WAkANeziOMgvyVVl0